Söğütlüçeşme Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Söğütlüçeşme Nakliye hizmetlerini bizimle birlikte çalışmaya karar veren müşterilerimize, hizmetimizi en iyi şekilde sunabilmek adına oldukça dikkatli ve titiz bir şekilde çalışıyoruz. Her biri alanında uzman ve oldukça da deneyimli olan uzman kadromuz ile sizlerin en iyi şekilde nakliye hizmetlerini almanızı sağlıyoruz. Sizler en özel şekilde nakliye hizmetlerini aldığınızda ise hiçbir sorun yaşamadan ve tabi ki de en önemlisi çok da fazla bir çaba harcamadan taşınma işlemlerinizi oldukça kolay olan bir şekilde gerçekleştirebilmektesiniz. Sizlere böylesine özel bir şekilde nakliye hizmetlerini verdiğimizde ise bizlerden son derece memnun kalacaksınız.

Ev ve ofis eşyalarınız nakliyesini kendinize dert etmeyin.
Taşıma streslerine son veriyoruz.

1998 yılında başlamış olduğumuz faaliyet alanımıza şimdi yeni bir hizmetle siz müşterilerimizin yardımcı olmaktayız..Yıllardır süre gelen ev taşıma alanındaki karmaşa ve sıkıntıları göz önüne alarak size ev taşıma işini bir keyif haline dönüştürmek için yeni çözümler sunmakta.Yapmış olduğumuz ön çalışma neticesinde ev taşıma sorunlarını madde madde sıralarsak şu konular ağırlıklı olarak ön plana çıkmakta
– Taşınma öncesi hazırlık kısmında sözleşme yapılmaması
– Taşınma günü anlaşılan araç ve personelde eksiklik
– Taşınma ekibinin günlük çalıştırılan insanlardan oluşması
– Taşınma esnasında anlaşılan ücrette artırıma gidilmek istenmesi
– Sigorta poliçesi hazırlanmayışı veya kapsamlı yapılmayışı
– Taşınma işlemine şirketten yetkili bir formenin eşlik etmeyişi vs

Söğütlüçeşme Evden Eve Nakliyat

Başlıklar altında saptadığımız eksiklikleri göz önünde bulundurarak Söğütlüçeşme Evden Eve Nakliyat olarak bu konulara çözümler getirdik. Bizleri aradığınız andan itibaren Söğütlüçeşme Evden Eve Nakliyat farklılığını ve kalitesini bulmuş oluyorsunuz. Şirketimiz müşteri temsilcisine gerekli ön bilgileri sunduktan sonra eşyanızın uzman (expert) bir personel tarafından gelip incelenmesi isteyiniz. Gelen personelin adını lütfen gelmeden önce müşteri temsilcisinden isteyiniz. Uzman arkadaş eşyanızı inceledikten sonra size taşıma gününü, taşıma personelinin kaç kişiden oluşacağını, taşıma günü gelecek aracın boyutlarını, taşıma sigortasının bedelini ve miktarını yazılı bir sözleşme halinde size sunacaktır.

Taşıma günü formen eşliğinde belirtilen saatte araç kapınızda hazır bulundurulacaktır. Taşıma işlemi başlamadan önce size sigorta poliçesini teslim ediyoruz. Tüm taşıma boyunca size sadece gözlemleme işi düşmekte ve gündelik yaşamınızda herhangi bir erteleme yapmak zorunda kalmayacaksınız. Söğütlüçeşme Evden Eve Nakliyat sizin için en ufak detayları bile düzenler. Taşıma işlemi bittikten sonra formen size eşyanızın hasarlı veya hasarsız aldığınıza dair bir tutanak hazırlayacaktır. Oluşabilecek hasarlar tek tek yazılıp bir tutanak hazırlanır, daha sonra sigorta poliçesiyle birlikte sigortaya gereken müracaat yapılır.

Eşyalarınızın güvenliği korumamız altında olup kaliteli paket ve ambalajlama ile en ufak bir hasar dan kırılmadan ve yıpranmadan korunacak şekilde tarafımızdan muhafazası sağlanır. ”Söğütlüceşme de Nakliye yapanlar” olarak bizlere ulaşmanız çok kolay. Söğütlüceşme Evden Eve nakliyat sitemizin iletişim bölümünde ki sizlere sunduğumuz iletişim araçlarından size uyan, herhangi biri ile bize ulaşmanız kesinlikle yeterli olacaktır .

Söğütlüçeşme Nakliye

‘Mal canın yongasıdır’ deyişini benimseyen ve eşyalarınızı üst düzeyde önlem ve dikkatle taşımaya özen gösteren firma, eğer taşınma için deneyimli bir firma arayışındaysanız tam da aradığınız firma olabilir. Kısa ya da uzak mesafe olsun, eşyalarınızın mevcut yerinden dilediğiniz

adrese kadar aynı özen ve dikkatle taşınacağından emin olabilirsiniz. Eşya paketleme ve paket açma hizmetlerinden de faydalanabileceğiniz, taşınırken daha az yorulmanıza ya da düşünmenize imkân tanıyacak bir firma. Siz de taşınma sürecinizi alanında tam uzman, profesyonel bir taşıma şirketine teslim etmek istiyorsanız, makul fiyatlandırma ve birinci sınıf hizmet anlayışından faydalanabilirsiniz.

İkinci aşama ise paketleme aşamasıdır. Paketleme yapılacak olan eşyalarınıza birinci sınıf paketleme malzemeleri kullanarak nakliye işlemlerinizi yapmaktayız. Genellikle kullanmış olduğumuz paketleme malzemeleri içinde havalı naylon, kraft kağıt, streç, karton koli ve benzeri. Materyaller, eşyalar kullanarak eşyalarınızın ambalajlama işlemini yapmaktayız. Taşınma sırasında darbe önleyici kalın köşelikler kullanarak uygun ambalajlama malzemeleriyle eşyalarınızı hazırlamaktayız.  Söğütlüçeşme Evden Eve Nakliyat