Şehirler Arası Nakliyat

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

İstanbul’da yaşayan müşterilerimiz, iş yüzünden veya farklı nedenlerden dolayı taşınmak zorunda kalmaktadır. Bu zorunluluk şehirlerarası nakliyat firması arayışını da beraberinde getirmektedir. Sektör de hizmet veren nakliyecilerin bir çoğu sadece İstanbul içi nakliye noktasında destek sağlamaktadır. Firmamız ise Türkiye’nin 7 bölgesi ve 81 ili için taşıma hizmeti vermektedir. İstanbul’dan Ankara’ya, Balıkesir, Bursa ve İzmir’e düzenli sevkiyatlar yapılmaktadır. Parça yükler, ambar yükleri, ofis mobilyaları kapalı kasa kamyonet ya da tırlar ile nakil edilmektedir. Firmamız Diyarbakır, Bitlis, Şırnak gibi Doğu bölgesi için de şehir içi nakliyat hizmeti sağlamaktadır. Sevkiyat güzergahı ne kadar uzun olursa olsun güvenli taşıma noktasında en ufak bir taviz verilmemektedir.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti, sektörün en önemli hizmetlerinden birisidir. Şehir dışına eşya taşıma desteği sunan firma sayısı bir elin beş parmağını geçmemektedir. Çünkü uzun mesafelerin sorunsuz bir şekilde kat edilebilmesi için teknolojik ve yeni araç modellerine ihtiyaç duyulmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız ise araç noktasın da güçlü bir donanıma sahiptir. Küçük kamyonet, kamyon, panelvan ve tır gibi modeller sayesinde her türlü eşya sorunsuz bir şekilde nakil edilmektedir. Özellikle de 1+1, 2+1 daireler, parça yükler için talep edilen ücretler çok yüksektir. Şehirlerarası nakliyat firmamız ise sayıca az olan eşyaları bile makul fiyatlarla taşımaktadır. İstanbul’dan 200 kilometre uzaklıkta olan illere özel indirimler gerçekleştirilmektedir.

şehirlerarası evden eve nakliyat

Şehirler arası Evden Eve Nakliyat Garantili Ve Sigortalı Nakliyat Hizmetleri.

Şehirlerarası Eşya Taşıma

Şehirlerarası eşya taşıma talebin de bulunan müşterilerimizin adreslerine kamyon yönlendirilmektedir. Eşyalar dikkatli bir şekilde kolilendikten sonra binadan çıkartılmaktadır. Paketleme, yükleme gibi işcilikler sadece uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Şehirlerarası nakliyat sürecin de bir aksilik yaşanması, ambalajlı eşyaların zarar görmesi mümkün değildir. Firmamız 81 il için de sigortalı nakliye, asansörlü nakliye ve kurumsal nakliye hizmeti sunmaktadır. Ayrıca şehirlerarası eşya taşıma fiyatlarımız makul bir düzeydedir. 400 kilometrelik mesafeler için net yüzde 15’lik bir indirim yapılmaktadır. Tahini çıkmış memurlar, öğretmenler ve işciler için ekstra indirimler söz konusudur. Firmamız Ankara üzerinden Eskişehir’e, Konya’ya ve Buldur’a günlük sevkiyatlar düzenlenmektedir. İstanbul Ankara şehirlerarası eşya taşıma hizmetleri ise haftalık veya günlük verilmektedir.

Şehirlerarası Nakliyat Firmaları

Şehirlerarası nakliyat şirketlerine duyulan güven oldukça azdır. Çünkü pek çok nakliyeci, eşyaları söz verilen tarihe kadar taşımamaktadır. Genel olarak firmallar aynı yöne giden 2 ve 3 iş buluna kadar beklemektedir. Bu nedenle de müşterilerimiz mağdur olmakla beraber teslimatlar da gecikme yaşanmaktadır. Uzmanlar taşımacılık ise tüm eşyaları en geç 48 veya 36 saat içerisin de istenilen adreslere götürmektedir. Özellikle de ambar yükleri, ev eşyaları ve çeyiz sandıkları hızlı bir şekilde taşınmaktadır. Şehirlerarası nakliyat firmaları için kesin güvenli ve kaliteli hizmet sunar demek yanlıştır. Çünkü her firmanın tecrübesi, ekipmanları ve hizmet şekli farklıdır. Uzmanlar ise, önceliğini nakil güvenliğine, müşterilerinin memnuniyetine ve garantili taşımacılığa vermektedir.

Şehirlerarası Nakliye Fiyatları

Şehirlerarası nakliye fiyatları müşterilerimiz tarafından merak edilen konulardan birisidir. Ancak net bir fiyat bilgisi verebilmek adına eşyaların ekspertizden geçirilmesi gerekmektedir. Ayrıca taşıma güzergahının uzunluğu, yük sayısı, istenilen işcilikler gibi etkenler şehirlerarası nakliye fiyatları açısından önemlidir. Firmamız ise sektör de ki rakiplerine oranla ucuz bir hizmet sunmaktadır. Ev eşyaları, ofis eşyaları ve mobilyalar için ücretsiz bir şekilde paketleme desteği verilmektedir. 81 il için de kurumsal taşımacılık ve sigortalı nakliye hizmeti de verilmektedir. Detaylı bilgi için Uzmanlar nakliyat ile letişim kurabilirsiniz.